očkování, COVID-19, koronavirus, coronavirus

Již třetí očkovací centrum bez registrace se dnes otevřelo v Praze

Dnes se otevřelo již třetí očkovací centrum v Praze na Smíchově, kde se můžete nechat naočkovat bez registrace. Očkuje se zde vakcínou od společnosti Moderna. Minulý týden se otevřelo očkovací centrum v obchodním centru na pražském Chodově a na hlavním nádraží.

Očkovací centrum v OC Nový Smíchov

Třetí očkovací centrum se dnes otevřelo v OC Nový Smíchov. Na tomto místě lze denně naočkovat až 300 lidí. Přijít můžete kdykoliv od 9:00 do 20:00. Očkuje se zde vakcínou Moderna. Ve Westfield Chodov se očkuje vakcínou od společnosti Pfizer/BioNTech a na hlavním nádraží se očkuje jednodávkovou vakcínou od společnosti Johnson & Johnson.

Adam Vojtěch uvedl dnes na svém Twitteru: „Na očkování bez registrace můžete ode dneška zajít i do OC Nový Smíchov v Praze. Třeba cestou na nákupy nebo do kina. Tým @FnMotol tady bude denně od 9 do 20 hodin a zvládne přibližně 300 zájemců. Bez registrace už očkují 3 místa v Praze. Ve středu je otevřeme v Brně a Ostravě.“

Otevřou se i další očkovací místa bez registrace

Další očkovací místa se otevřou v nákupních centrech Karolina v Ostravě a Olympia v Brně. Očkovací centra by měla vzniknout i v dalších krajských městech.

Dle ministerstva zdravotnictví České republiky je 4 326 072 osob s ukončeným očkováním. Za včerejší den je v evidenci 24 671 osob s ukončeným očkováním.